O nas

Jesteśmy tu dla Ciebie

Dla sklepów i restauracji - otwieramy oczy na biznes!

Od ponad 10 lat, każdego dnia pracujemy na Wasz sukces - tworzymy sklepy dla Was i Waszych Klientów. Wyposażenie sklepów Profrost - to najwyższe w Polsce standardy, które docenili właściciele największych sieci handlowych. Teraz czas na wyzwanie o nazwie GASTRONOMIA. Nowe możliwości Profrost, to kompleksowe wyposażenie wszelkich obiektów gastronomicznych - zarówno najlepszych restauracji oraz kuchni w szpitalach, przedszkolach czy szkołach. Od serca biznesu - czyli kuchni, po wszelkie pomieszczenia pomocnicze.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pełne prowadzenie etapu projektowania inwestycji, z uwzględnieniem wentylacji i klimatyzacji obiektu, współpracy z sanepidem oraz pełnego montażu. Tylko z naszymi specjalistami przeanalizujecie wnikliwie całość Waszej inwestycji - zapewniamy dobór urządzeń i naczyń kuchennych, porcelany, szkła i sztućców w oparciu o współpracę z najlepszymi producentami w tej branży. To z nami, każdy projekt będzie czytelną wizualizacją, tylko z nami zobaczycie końcowy planowany efekt.

Nasi specjaliści

Małgorzata Jabłońska

Specjalista do kawy i ekspresów do kawy

Izabela Kolano

Specjalista do spraw gastronomii

Karolina Świtaj

Grafik, projekty

Andrzej Świtaj

Dyrektor handlowy

Produkty dla Gastronomii

Restauracje i Hotele
Cukiernie i piekarnie
Szkoły, Przedszkola
Fast Food
Szpitale
Catering
Stołówki zbiorowego żywienia jak Kantyny

Realizujemy inwestycje od projektu po kompleksowe wyposażenie. Wykorzystując doświadczenie doradzimy Państwu przy najbardziej wymagających realizacjach. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami oraz producentami sprzętu dla profesjonalnej gastronomii dzięki czemu możemy sprostać indywidualnym potrzebą klienta.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Umów się na bezpłatną konsultację

Zainwestuj w kompletne wyposażenie Twojej kuchni

Od projektu aż po kompleksowe szkolenie pracowników – ponieważ wiemy, z jakimi problemami mierzy się Twój personel.

Zapraszamy klientów z miast:
Toruń, Chojnice oraz z innych miast.