Profrost HORECA — wyposażenie do gastronomii i hurtownia gastronomiczna — Chojnice

Zaprojektowanie lokalu gastronomicznego wymaga wiedzy związanej z kwestiami technicznymi dotyczącymi instalacji elektrycznej lub gazowej, a także przepisami budowlanymi. To skomplikowany, wieloetapowy proces, który powinien odbywać się pod okiem specjalistów. Jako doświadczona firma oferujemy szeroki zakres usług w zakresie projektowania i wyposażania lokali gastronomicznych Chojnice.

Twój lokal w naszych rękach

Serdecznie zapraszamy osoby z Chojnic i okolic do współpracy. Nasz zespół ekspertów projektuje różnorodne lokale użytkowe, w tym:

  • restauracje i hotele,
  • piekarnie i cukiernie,
  • lokale typu fast food,
  • stołówki szkolne i szpitalne.

Planujemy od podstaw, zapoznając się z możliwościami danego budynku i pomieszczenia. Każdy projekt jest także dopasowany do potrzeb klienta oraz wymagań branży. Nasze kompleksowe działania zawierają kompleksowe przygotowanie całej instalacji elektrycznej, a także projektowanie wyposażenia kuchni gastronomicznej. Podpowiadamy, jak powinna wyglądać wentylacja oraz jak rozmieścić meble, by praca była efektywna a metraż maksymalnie wykorzystany.

Współpraca z klientem

Zrozumienie potrzeb klienta jest dla nas niezwykle ważne, dlatego na każdym etapie realizacji zlecenia pozostajemy w kontakcie. Zanim przystąpimy do pracy, wysyłamy pełne wizualizacje i rysunki, które pomagają przedstawić ostateczny rezultat.

Kluczową kwestią jest dla nas przestrzeganie prawa budowlanego związanego z działaniem instalacji elektrycznych, gazowych, czy wentylacyjnych. Dlatego cały czas aktualizujemy swoją wiedzą, by nasi klienci mogli w spokoju zająć się prowadzeniem restauracji, stołówki, czy firmy cateringowej.

Profesjonalne doradztwo

Branża gastronomiczna rozwija się niezwykle szybko. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, które mogą usprawnić pracę piekarzy, cukierników, czy kucharzy. Projektowane przestrzenie są nie tylko zgodne z przepisami budowlanymi, lecz także ergonomiczne i bezpieczne. Masz zatem pewność, że Twój lokal gastronomiczny spełni oczekiwania zarówno klientów, jak i pracowników.

Nasza hurtownia gastronomiczna współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu. Jeśli Twój lokal znajduje się w Chojnicach lub okolicy, możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc z doborem najlepszych sprzętów. Dystrybuujemy wyposażenie gastronomiczne do cukierni, piekarni, restauracji, hotelu, czy szkolnej stołówki. W naszej ofercie dostępne są sprzęty gastronomiczne następujących producentów:

  • RMGASTRO
  • REDFOX,
  • ALVA,
  • FINE DINE
  • HENDI
  • STALGAST

Cenimy ponadprzeciętną jakość, wytrzymałość oraz innowacyjność, dlatego wybraliśmy najlepsze marki. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci mogą rozwijać się, spełniając oczekiwania własnych klientów.

Masz restaurację lub piekarnię w Chojnicach? A może właśnie otwierasz swoją cukiernię? Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój biznes, możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z naszym zespołem i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Zapraszamy klientów z miast:
Toruń, Chojnice oraz z innych miast.