Wyposażenie

Nasza oferta skierowana jest do całej rzeszy klientów

Realizujemy inwestycje od projektu po kompleksowe wyposażenie. Wykorzystując doświadczenie doradzimy Państwu przy najbardziej wymagających realizacjach. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami oraz producentami sprzętu dla profesjonalnej gastronomii dzięki czemu możemy sprostać indywidualnym potrzebom klienta.

Nasza oferta skierowana jest do całej rzeszy klientów gastronomicznych takich jak np.:

Umów się na bezpłatną konsultację

Projekty

Zapewniamy w pełni funkcjonalny, dostosowany do profilu Państwa działalności projekt technologii kuchni, który jest zgodny zarówno z trendami panującymi na rynku jak również z obowiązującymi normami i zaleceniami Sanepid. Na każdym etapie projektu mają Państwo wgląd oraz możliwość koordynowania wspólnych prac tak, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązania.

Klient otrzymuje od nas

Przykładowe projekty

Doradztwo

Naszą firmę cechuje nie tylko doświadczenie, ale również pełne zaangażowanie od tworzenia rzeczy nie możliwych. Dzięki pełnej współpracy z klientami i wsłuchiwaniu się w ich potrzeby jesteśmy wstanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom Państwa. Doradzimy jak najbardziej efektownie przygotować lokal pod każdy rodzaj gastronomii. Wiedza o najnowszych technologiach i rozwiązaniach pozwala przystosować lokal i zapewnić w nim jak najlepszą ergonomię pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycjo na miejscu lub z wizytą u Państwa.

Serwis

Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Doradztwo techniczne
Montaż i uruchomienie urządzeń
Szkolenie personelu
Sprzedaż części zamiennych

Gastronomiczne wizualizacje

Nasi specjaliści

Małgorzata Jabłońska

Specjalista do kawy i ekspresów do kawy

Izabela Kolano

Specjalista do spraw gastronomii

Karolina Świtaj

Grafik, projekty

Andrzej Świtaj

Dyrektor handlowy

Współpracujemy z najlepszymi

Zapraszamy klientów z miast:
Toruń, Chojnice oraz z innych miast.