RMGASTRO

Sprzęt gastronomiczny wykorzystywany do profesjonalnego użytku w restauracjach, hotelach, czy barach musi być zaprojektowany tak, aby działał niezawodnie, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Powinien być wydajny i odporny na zużycie. RMGASTRO to kolejny partner, z jakim współpracujemy. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej klasy wyposażenia do gastronomii. Wśród sprzętów dostępne są m.in.:

  • sprzęt gastronomiczny np. wielofunkcyjne patelnie,
  • piece konwekcyjno-parowe,
  • systemy chłodzące (chłodziarki, zamrażarki),
  • urządzenia gazowe,
  • sprzęty zmywające.

Innowacyjne rozwiązania dla gastronomii

W naszej hurtowni gastronomicznej stawiamy na nowoczesność. Marka RMGASTRO już wielokrotnie udowodniła, że idzie z duchem czasu. Dzięki temu za pośrednictwem naszego sklepu możesz zamówić wyposażenie gastronomiczne do piekarni, gastronomii, cukierni, czy hotelu na najwyższym poziomie. Są to produkty energooszczędne pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacji.

Wyposażenie RMGASTRO jest intuicyjne w obsłudze, wydajne i proste w czyszczeniu. Ten niezwykle innowacyjny sprzęt gastronomiczny został wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję, rdzę i uszkodzenia mechaniczne.

Szukasz wyposażenia, które zmieni oblicze Twojej restauracji? Sprawdź naszą ofertę produktów RMGASTRO i wprowadź do swojego lokalu nowoczesne rozwiązania, które na pewno wpłyną na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów.

Zapraszamy klientów z miast:
Toruń, Chojnice oraz z innych miast.